Fanerad med ek. Rektangulär skiva med rundade hörn. Utdragslådor. Etikettmärkt. Längd ca 200, djup ca 100, höjd ca 78 cm.
Slitage. Märken. Repor. Nyckel saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10