KARMSTOLAR, 4 st 1970-tal.

KARMSTOLAR, 4 st 1970-tal.

Stomme i kromad metall. Rygg och sits i skinn. Sitthöjd 47 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
2 600
228
237
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
29 mar 2019 21:41
2 600 SEK
29 mar 2019 21:41
2 500 SEK
29 mar 2019 16:26
2 400 SEK
24 mar 2019 20:23
2 200 SEK
22 mar 2019 15:27
2 000 SEK