BYRÅ, Swedish Modern, 1930 / 40-tal.

Fanerad med bland annat flammig björk. Fyra lådor. Draghandtag av bakelit och mässing. Bredd 110, djup 46, höjd 66 cm. Nyckel finns.

Slight damages and repairs.

Utropspris
4 000 SEK