TEKÖK, 2 st, koppar samt försilvrad koppar, 1800-talets första hälft.

Uppsvängda hänklar. Dekor av bladverk och tassfötter. Höjd 50-56 cm.

Åldersrelaterat slitage. Bucklor. Lagningar. Anlupen metall. En med senare krön.

Klubbat pris
1 100
97
101
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
8 aug 2019 16:23
1 100 SEK
8 aug 2019 16:23
1 000 SEK
4 aug 2019 21:31
950 SEK
4 aug 2019 21:31
900 SEK
4 aug 2019 21:29
850 SEK
4 aug 2019 21:29
800 SEK
4 aug 2019 21:29
704 SEK
4 aug 2019 21:29
654 SEK
3 aug 2019 23:02
451 SEK
1 aug 2019 21:57
401 SEK
1 aug 2019 21:57
400 SEK
1 aug 2019 19:57
350 SEK
1 aug 2019 19:45
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

83. Omega, Seamaster 600, "PloProf", "First Generation/Mark 1", ca 1970.
Utropspris
30 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
60 000

ditt bud
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
Aktuellt bud:
60 000 SEK