Samlarföremål Leksaker
1146433
DOCKA SAMT DOCKSKÅPSTILLBEHÖR, 1800- samt 1900-tal.

Docka med huvud av porslin, kropp av textil. Längd ca 42 cm.
Tillbehör av olika material och i olika skalor.

Ställvis slitage. Skador.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
6 800
639
720
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (26 bud)
17 jun 18:35
6 800 SEK
17 jun 18:35
6 600 SEK
17 jun 18:34
6 400 SEK
17 jun 18:34
6 200 SEK
17 jun 18:33
5 900 SEK