TEGLASHÅLLARE OCH SKEDAR, 2 st, silver, Sovjetunionen, 1900-talets mitt.

Höjd 9 cm. Längd 15,5-19,5 cm. Silver vikt ca 230 g.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
300 EUR