BESTICKUPPSÄTTNING, 36 delar, silver, Aura Kultaseppä 1980-tal.

12 gafflar, längd 17 cm.
12 knivar, längd 21 cm.
12 skedar, längd 20 cm.
Silvervikt exkl. stålblad ca 1058 g.

Bruksslitage. Gravyr.

Klubbat pris
350
3 945
365
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (8 bud)
31 mar 2019 10:42
350 EUR
31 mar 2019 10:42
330 EUR
31 mar 2019 10:42
310 EUR
31 mar 2019 10:42
290 EUR
31 mar 2019 10:13
260 EUR
31 mar 2019 10:13
240 EUR
30 mar 2019 23:52
220 EUR
26 mar 2019 8:06
200 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977