1146742
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft.

Stomme i kromad metall. 6 vita kupor. Höjd ca 60 cm. Diameter ca 40 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
400
38
43
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
2 jun 11:00
400 SEK
1 jun 19:58
350 SEK
30 maj 21:09
300 SEK