LENNART SEGERSTRÅLE, litografi, signerad och daterad 1967.
"Hiljainen hetki" (En tyst stund). Passepartout 78 x 50 cm.
Smärre slitage. Mjuka veck. Repa. Ej examinerad ur ram.