Halslås stämplad L.D med röd paste, med pansarkedja, längd 39 cm. Större runda smycken stämplade G.D. Totalvikt 155 gram.
Åldersrelaterat slitage. Klisterlapp
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10