SÄNGBORD, ett par, Italien, Consorzio Mobili, 1900-talets andra hälft.

Brickmärkta. Betsad mahogny. En låda vardera. Bredd 43. Djup 35. Höjd 71 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Repor. Märken.

Utropspris
3 000 SEK