PETER CORNÉER, olja på duk, signerad.

Flygplansvinge. 112,5 x 75 cm.

Konditionsrapport

Mindre fläck.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T31
Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Alexander Robertson

    Alexander Robertson

    alexander.robertson@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 6 000 SEK

    Slutpris

    7 200
    687 EUR
    776 USD

    Budhistorik (33 bud)
    215 apr 20:487200SEK
    615 apr 20:217000SEK
    515 apr 20:126800SEK
    Acceptpris på 4 000 SEK uppnåddes