SPEGEL, 2000-tal.

SPEGEL, 2000-tal.

Ram klädd med skinn. Bredd 100. Höjd 210 cm.

Smärre slitage. Smärre skador på skinnet.

Klubbat pris
3 700
333
351
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (23 bud)
31 aug 2019 19:26
3 700 SEK
31 aug 2019 19:26
3 500 SEK
31 aug 2019 19:25
3 200 SEK
31 aug 2019 19:25
3 000 SEK
31 aug 2019 19:22
2 700 SEK
31 aug 2019 19:22
2 500 SEK
31 aug 2019 19:22
2 000 SEK
31 aug 2019 19:22
1 900 SEK
31 aug 2019 17:06
1 650 SEK
30 aug 2019 16:16
1 550 SEK
30 aug 2019 16:16
1 500 SEK
30 aug 2019 16:16
1 450 SEK
30 aug 2019 16:16
1 350 SEK
29 aug 2019 23:01
1 250 SEK
29 aug 2019 23:01
1 150 SEK
29 aug 2019 20:34
1 101 SEK
27 aug 2019 16:03
1 001 SEK
27 aug 2019 16:03
1 000 SEK
27 aug 2019 16:03
700 SEK
27 aug 2019 16:03
650 SEK
27 aug 2019 13:39
550 SEK
27 aug 2019 13:39
500 SEK
25 aug 2019 10:59
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor