Konst Klassisk svensk konst
1147441
Severin Nilson
(1846-1918)

SEVERIN NILSON, olja på pannå signerad

Stuga med tvätt på tork, 28 x 63 cm

Obetydligt ytslitage. Ram med skada

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T28
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 1 timme
1 000
95
107
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
12 jul 18:17
1 000 SEK
11 jul 19:00
550 SEK
11 jul 18:17
500 SEK