VÄGGLAMPOR, 3 st, 1900-talets mitt.

Svängd ljusarm med en ljuspunkt. Kupa av glas med slipad dekor. Längd 67 cm.

Slitage. Ej funktionstestad. En skärm med lagningar.

Klubbat pris
1 000
89
93
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
29 jun 2019 6:20
1 000 SEK
29 jun 2019 6:20
508 SEK