Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Modern svensk konst
1147760
Madeleine Pyk
(Född 1934)
Madeleine pyk, olja på duk, signerad.

MADELEINE PYK, olja på duk, signerad

"Tiger". Signerad M Pyk. Duk 48 x 48 cm.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L1
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
36 000
3 405
3 776
Utropspris
45 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
8
17 jan 11:04
36 000 SEK
14 jan 7:25
35 000 SEK
13 jan 23:23
34 000 SEK
13 jan 18:54
33 000 SEK
13 jan 18:09
32 000 SEK