LENNART ASCHENBRENNER, akryl på duk, signerad och daterad -91.
"Café nocturo". 63 x 50 cm.
Oramad.
Galerie Ann Westin, Stockholm, 1992
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
7 000 SEK