Tiffany & Co

(USA)
Tiffany & Co
(USA)

TIFFANY & CO, Örhängen, 14K guld.

Stämplade Tiffany & Co. Pat 2423905, 14Kt. Mått 20 x 20 mm. Clips. Vikt 9,9 gram

Smärre bruksslitage.

Klubbat pris
6 000
532
561
Utropspris
7 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
10
9 maj 2019 17:23
6 000 SEK
9
9 maj 2019 17:22
5 700 SEK
10
9 maj 2019 17:22
5 500 SEK
9
9 maj 2019 17:21
4 600 SEK
8
8 maj 2019 21:28
1 200 SEK
7 maj 2019 22:43
1 100 SEK
6 maj 2019 17:54
1 000 SEK
5 maj 2019 18:20
700 SEK
5 maj 2019 17:15
650 SEK
5 maj 2019 13:31
600 SEK
4 maj 2019 19:41
500 SEK
4 maj 2019 8:41
300 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06