18K vitguld, stämplad 750 och otydliga stämplar. Diamanter totalt ca 1,60 ct. Längd 18 cm. Bredd ca 1 cm. Instickslås med två säkerhetsåttor. Vikt 26 gram.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.