SAMLING MÄRKLIN, 44+ DELAR, Tyskland, 1900-talets senare hälft.

3 st lok, 24 st tågvagnar, 1 st rälsbus, 2 st transformatorer, 1 st huvudsignal, 1 st tredelad växel, 12 (+2) kopplingspult, samt rälsar och delar för tågbana. I originalförpackningar.

Ej funktionstestade. Bruksslitage, enstaka smärre skador. Förpackningen med skador.

Utropspris
700 EUR