Stomme av förkromad metall, ställbara fack av lackerat trä, längd 35, bredd 18, höjd 167 cm, etikettmärkt
Smärre slitage. Repor. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10