Smycken Ringar
1148168
RINGAR, två stycken med briljantslipade diamanter.

Ring 18K vitguld med briljantslipad diamant 0,19 ct enligt gravyr. Stämplad GFAB, med svensk importstämpel. Ringstorlek 17.
Ring 18K guld med briljantslipad diamant 0,20 ct enligt gravyr. Stämplad GHA. Ringstorlek 19. Totalvikt 5 gram.

Slitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Slutpris
2 000
188
212
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
8
14 jun 15:17
2 000 SEK
14 jun 14:53
1 500 SEK
13 jun 13:51
1 300 SEK
12 jun 10:10
1 200 SEK
9 jun 20:40
1 000 SEK