ELON ARENHILL, Armring 18K vitguld, i etui
Signerad Elon Arenhill. Stämplad ELONA, Malmö 2003. Innerdiameter 6,5 cm. Bredd 3 mm. Vikt 28 gram. Etui Elon Arenhill
Bruksslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10