Konst Klassisk konst
1148366
Hildegard Norberg
(1844-1917)

HILDEGARD NORBERG, olja på duk, signerad och daterad 1877

Porträtt, 71x59 cm.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - C600
Joachim Borgström
Joachim Borgström
Specialist klassisk konst, möbler, konsthantverk och silver
+358 (0)40 555 1334

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
280
2 978
315
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (11 bud)
13 jun 20:19
280 EUR
13 jun 20:19
260 EUR
13 jun 20:19
240 EUR
13 jun 20:18
220 EUR
13 jun 20:18
200 EUR