Möbler Skåp & Byråar
1148443
BYRÅ, 1960-tal

Fanerad med teak, två mindre samt fyra större lådor, längd 88, bredd 40, höjd 101 cm Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Märken. Ställvis slitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 000
93
104
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
17 maj 16:08
1 000 SEK
17 maj 8:31
700 SEK
16 maj 20:50
650 SEK
16 maj 15:07
600 SEK
12 maj 19:34
550 SEK