SIDEBOARD, AB AJFA Möbelfabrik, Tibero 1900-talets andra hälft CItes-intyg medföljer
Fanerat med jakaranda, front med fyra skjutdörrar av glas, mittsektion med fällbar dörr, nedtill tre dörrar samt fyra lådor, längd 190, bredd 42, höjd 124 cm Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.