114851

SOFFGRUPP, 4+1. Oscariansk, 1800-talets andra hälft.

Soffgrupp, 4+1. oscariansk, 1800-talets andra hälft.

Stoppad sits och rygg, hjultrissor på framben.

Trasig smutsig klädsel, skador.

Utropspris
1 500 SEK