Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Klockor & Ur
114857
BIBLIOTEKSUR, 1900-tal.
Biblioteksur, 1900-tal.
Biblioteksur, 1900-tal.
Biblioteksur, 1900-tal.
Biblioteksur, 1900-tal.

Urhus i trä. Minnesplakett med inskriptionen "Imperial Chemical Industries LTD. Presented to Miss I. B. Baird for 40 years service. 1951"
Urtavla märkt "Goldsmiths & Silversmiths CO Ltd, 112 Regent St London, W.1." H 30.

Slitage. Nyckel saknas.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
1 000 SEK