Bemålat, front med två glasade dörrar samt två vanliga, längd 123, bred 47, höjd 237 cm Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage. Senare målning. Färgbortfall. Renoverad. Repor. Märken. Lukt av målarfärg
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10