KARMSTOLAR, ett par, Emilio Paoli, via Vigna Nuova, 8, Firenze, Italien, 1900-talets andra hälft. Brickmärkta.

Rotting med lösa tygklädda dynor. Sitthöjd ca 45, höjd 87 cm vardera

Slitage, obetydliga skador.

Utropspris
3 000 SEK