CARL FREDRIK REUTERSWÄRD, Etsning,i signerad och numrerad III/X
"3-4", Nummer 2 i serien 12 Inter Figures (1989). bildyta ca 98 x 199 cm (Bladets storlek 133x229)-
Ej examinerad ur ram.
Nr 275, "Tryck, Carl Fredrik Reuterswärd", Arena 2016