CARTIER, Santos, armbandsur, 29 x 28 (41) mm.

stål/guld, automatisk, safirglas, datum, originallänk, viklås, Cert Februari 1985, box, ytterkartong.

Boettnr. 296183809.

Fungerar vid enklare test, funktionen garanteras ej, Slitage. Smärre Repor.

Utropspris
12 000 SEK