Fanerat med björk. Inläggningar av valnöt och jakaranda. Beslag av mässing. Dörrpar med bakomliggande hyllplan samt lådor. Bredd 131, djup 47, höjd 119 cm. Nyckel finns.
Slitage. Smärre fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.