Björk. Fem stolar med spjälad genombruten rygg. Lös stoppad sits. Sitthöjd ca 47 cm. Bord med en iläggsskiva à 48,5 cm. Bordets längd utan skiva 158, bredd 100, höjd 75 m.
Slitage. Repor. Märken. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.