Konst Contemporary
1149608
Hans Wigert
(1932-2015)

HANS WIGERT, olja på duk, a tergo signerad Hans Wigert och daterad Gräskö 1960.

"Träden". 62 x 57 cm.

Oramad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T207
Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

8 500
799
900
Utropspris
12 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
15 jun 17:43
8 500 SEK
15 jun 17:33
8 000 SEK
15 jun 16:50
5 000 SEK
15 jun 16:11
2 000 SEK
15 jun 13:03
1 200 SEK