1149691
BOCKBORD, allmoge, 1800-tal.

Furu. Längd 201, bredd 97, höjd 74 cm.

Omarbetat och kompletterat, skivan och underredet ej ursprungligen sammanhörande. Slitage, skador, torrsprickor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T12
Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
5 650
538
606
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
19 jul 21:49
5 650 SEK
19 jul 15:46
5 450 SEK
19 jul 15:24
5 250 SEK
19 jul 15:24
5 101 SEK
18 jul 20:26
4 901 SEK