114977

Nils Hans Christiansen

(Danmark, 1850-1920)
Nils hans christiansen. olja på pannå, sign.

NILS HANS CHRISTIANSEN. Olja på pannå, sign.

Träd i vinterskepnad. 40,5 x 30.

Utropspris
3 000 SEK