MARC GUYARD, olja på duk, signerad.

99 x 80 cm.

Konditionsrapport

Smärre ytslitage och ytlig repa.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Kontakta ansvarig katalogiserare

Maria Granfeldt

Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö

maria.granfeldt@bukowskis.com

Auktionen avslutades:
CEST

Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

Kontakta oss