PHILIP TOWNSEND, gelatinsilverfotografi "Rolling Stones", signerad Philip Townsend och numrerad AP 2/5.
The Rolling Stones på en avsats. Blindstämplad "Philip Townsend" i den nedre vänstra marginalen. Bildyta 32 x 42 cm.
Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.