Konst Contemporary
1150264
Sami Havia
(Född 1982)
Sami havia, "inner idiot #2".
Sami havia, "inner idiot #2".
Sami havia, "inner idiot #2".

SAMI HAVIA, "INNER IDIOT #2"

Sign. Olja på duk 150 x 130 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T52
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 16 timmar
770
8 111
855
Utropspris
1 200 EUR
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 790 EUR. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
7 dec 7:58
770 EUR
6 dec 22:38
750 EUR
6 dec 22:38
740 EUR
6 dec 22:38
720 EUR
6 dec 22:38
700 EUR