115041

LOCKURNOR, ett par, porslin, Kina sent 1900-tal.

Lockurnor, ett par, porslin, kina sent 1900-tal.

Sexkantiga med floralt mönster i blått, grönt, rosa. H 22.

Smärre slitage.

Utropspris
500 SEK