HANNAH BARLOW, vas, stengods. Doulton Lambeth.

Urnformade med hög hals, med utsvängd mynning. Ristad dekor av får. Livet med olika ornament av vöxter i grönt och blått. Signerad HB DOULTON LAMBETH 394. Höjd 36,5 cm.

Inga synliga skador.

Utropspris
6 000 SEK