HÅKAN BENGTSSON, blandteknik på MDF, signerad och daterad 2001.
Utan titel. 60 x 60 cm.
Ystads konstmuseum 18 jan-2 mars, 2003.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
8 000 SEK