115061

STEKFAT, porslin, Kina, 1700-tal.

Stekfat, porslin, kina, 1700-tal.

Landskapsmotiv i underglasyrblått. L 46.

Smärre glasyrdefekt. Kantnagg.

Utropspris
3 000 SEK