Belysning Ljuskronor
1150663
IKEA

LJUSKRONA, rokokostil, "Sturehov" ur IKEA:s 1700-tals serie, 1990-tal.

Stomme av mässing. Behängd med gjutna glasprismor. "Sturehov" av Ikea. Diameter 42, höjd 73 cm

Nagg. Ej funktionstestad.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46(0)704-248703

Utropspris
5 000 SEK