115069

TALLRIKAR, 2 st, porslin, Kina, 1700-tal.

Tallrikar, 2 st, porslin, kina, 1700-tal.

2 st tallrikar varav 1 st famillerose. Diam. ca 23.

Smärre kantnagg.

Utropspris
1 000 SEK