Byrån är fanerad med mahogny samt med tre lådor på fothylsor av mässing. En extra skiva av marmor medföljer. Bredd 96, djup 50, höjd 92 cm. Nyckel finns.
Renoverad och kompletterad, skador, slitage, lagningar.
Proveniens
Estrid Ericsons familj
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.