Design Konstglas
1150884
ASTA STRÖMBERG, vas, glas, "Diamant", Strömbergshyttan, 1960-tal.

Hexagonal form. Höjd 28 cm.

Osignerad. Smärre slitage och repor.

Utropspris
2 500 SEK