JOSEF FRANK, bordslampa, Firma Svenskt Tenn, modell 2388 1900-talets senare del
För två ljuspunkter, stomme av mässing med läderklädd stam, oval skärm, total höjd ca 51 cm
Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Smärre slitage. Repor. Skärm med smärre skador