HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa. Markaryd.

Taklampan är i mässing och har en frans runt om i fyra rader. Diameter 28 cm, höjd 33 cm med frans.

Konditionsrapport

Märken. Repor. Smärre slitage, ställvis slitage på frans. Ej funktionstestad. Helhetsintrycket är gott.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Lisa Mothander

    Lisa Mothander

    lisa.mothander@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    4 800
    453 EUR
    504 USD

    Budhistorik (18 bud)
    4A17 apr 13:414800SEK
    317 apr 13:414600SEK
    417 apr 13:414400SEK
    Acceptpris på 2 000 SEK uppnåddes